Jazzmorning: Wojciech Pulcyn Solo 22.04.2020

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu #jazzmorning, podczas którego solo na kontrabasie zagra Wojciech Pulcyn.

Poprzez platformę GoOut można nabyć symboliczny „bilet solidarności”.

W ramach cyklu #jazzmorning, zapoczątkowanym w tym trudnym dla nas wszystkich czasie wróciliśmy do idei koncertów Live Stream bezpośrednio z klubu, z doskonałą jakością dźwięku i obrazu. Koncerty, planowane na poniedziałki i piątki, odbywają się w zamkniętym klubie, bez udziału publiczności.

Stream z koncertu będzie dostępny na naszym kanale facebookowym 12on14 Jazz Club.

Inicjatywa #jazzmorning powstaje we współpracy ze STOART.

Patronat medialny: Chillizet.

Wojciech Pulcyn – kontrabasista, muzyk sesyjny. Współpracuje z najbardziej uznanymi polskimi muzykami, m.in. Ewą Bem i Michałem Urbaniakiem, jak również z młodymi gwiazdami polskiej sceny jazzowej gitarzystą Rafałem Sarneckim i pianistą Michałem Tokajem.

Jest absolwentem Wydziału Jazzu na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina oraz Policealnego Studium Jazzu w Warszawie, gdzie studiował w klasie profesora Zbigniewa Wegehaupta.